Kurkite kartu su rašytoju!

Grįžti


Rašytojas Vytautas V. Landsbergis ir leidykla "Dominicus Lituanus" siūlo vaikams ir jų tėveliams unikalų, išliekamąją vertę turintį kūrybinį užsiėmimą: prisiliesti prie profesionalios literatūrinės kūrybos ir kartu su rašytoju sukurti nedidelę knygą, motyvuojančią vaiką tolesnei kūrybiškai raiškai, sąmoningumui, išradingumui bei pasitikėjimui savo fantazijos galiomis. 

KAIP TAI GALĖTŲ VYKTI:

 Šiuo metu Vytautas V.Landsbergis su dailininke Dalia Karpavičiūte kuria populiarią ir edukologų bei tėvų gerai vertinamą iliustruotų pasakų seriją apie lapiuką Pūkį. Jau yra sukurtos aštuonios tokios knygelės, viena jų "Pūkis karalius" nominuota geriausia 2019 metų knyga vaikams. (Knygelės sėkmingos ne tik Lietuvoje, jos verčiamos ir leidžiamos ir užsienyje.)

 Taigi, šis menininkų duetas siūlo vaikams kartu kurti naujų originalių pasakų seriją apie du draugus - katiną ir žuveliuką. Dalios Karpavičiūtės piešinuke matosi, kaip tie naujų pasakų veikėjai gali atrodyt, o kaip atrodys jų nuotykiai - jau priklausys nuo vaikų, kurie kartu su Vytautu kurs trumpas ir linksmas ar pamokančias istorijas, paremtas jaunųjų rašytojų įžvalgomis, patirtimis ir pasiūlymais.

Vėliau knygelė galėtų būti atspausdinama užsakovo pageidaujamu tiražu asmeninėms reikmėms - arba, pageidaujant didesnės sklaidos knygynuose ir prekybos centruose, galėtų būti išleidžiama didesniu tiražu "Dominicus Lituanus" leidykloje.

Vaikų amžius: nuo 3 iki 8/9/10 metų.

"KNYGA-ASMENINĖ DOVANA VAIKUI" 

Jeigu tėvai, galintys paremti naujos VVL knygos apie lapiuką Pūkį leidimą, pageidautų (tarkim, jų vaiko gimtadienio proga) naujos lapiuko Pūkio knygelės, kurią parašytų Vytautas V. Landsbergis, iliustruotų Dalia Karpavičiūtė, ir kad knygelė būtų dedikuota tų tėvelių vaikui, jie (per tą patį VVL kūrybos vadybininką Viktorą S.) turėtų susisiekti su leidykla ir autoriais bei suderinti aplinkybes.

Jei atsirastų tokios  kūrybinės laboratorijos pageidavimas, sąlygas ir būdus galima būtų aptarti su VVL kūrybos vadybininku Viktoru S. ( arba tel. +37062322221)